Ace Members 2024 C - ORDER OF PLAY
|
<
>
Court 1 (members)
Ντάλας Θανάσης
17:00
6-2 7-5
Ανδρών
Σιώρης Θεόδωρος
Λούρου Μαριλένα
20:00
6-0 6-0
Γυναικών
Τσάνα Ειρήνη
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Σηφάκη Κωνσταντίνα
10:00
1-6 3-6
Γυναικών
Παυλάκη Μαρία
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Τσιχλής Νίκος
21:30
2-6 4-6
Ανδρών
Φραγκιαδουλακης Δημος
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Καφτάκης Γιώργος
12:00
6-2 2-6 10-6
Ανδρών
Βελιδάκης Γιώργος
Ορφανουδάκης Γιώργος
13:30
1-6 1-6
Ανδρών
Γκαβρίλοβιτς Νικόλα
Πολιτάκη Πόπη
17:00
4-6 6-4 7-10
Γυναικών
Αποστολάκη Μαριλένα
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Κουγιουμουτζής Δημήτρης
09:00
2-6 3-6
Ανδρών
Μαυρουδης Αλέξανδρος
Απλαδας Βαγγελης
10:30
6-0 6-1
Ανδρών
Καραγιάννης Τάσος
Μακράκης Σωκράτης
13:30
7-5 2-6 5-10
Ανδρών
Νικολιτς Δημήτρης
Παπουτσιδάκη Δάφνη
18:30
1-6 0-6
Γυναικών
Λέλεκα Γιούλη
Court 7 (hard)
Παπαδάκης Ιάκωβος
10:30
6-1 6-1
Ανδρών
Πούλιος Δημήτρης
Court 8 (hard)
Χριστοδουλάκης Αρης
17:00
6-3 6-3
Ανδρών
Ζαχαράκης Γιώργος
Πασιούρας Φώτης
18:30
4-6 6-3 10-5
Ανδρών
Σασλής Χάρης
Σαμπροβαλάκης Μάνος
20:00
6-2 6-1
Ανδρών
Βασιλός Περικλής
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Παλιούρα Μαριάννα
17:00
6-4 6-0
Γυναικών
Μαστοράκη Μαρία
Court 6 (hard)
Φαζός Μάνος
12:00
0-6 0-6
Ανδρών
Χανιωτάκης Γιώργος
Court 7 (hard)
Σαββάκης Σάββας
10:30
5-7 0-6
Ανδρών
Καπελάκης Μιχάλης
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Απλαδας Βαγγελης
11:00
6-0 6-1
Ανδρών
Γκαβρίλοβιτς Νικόλα
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Κλιάμπα Άννα
20:00
6-4 6-3
Γυναικών
Νιωτάκη Ιωάννα
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Ντελάκης Μάνος
19:00
1-6 2-6
Ανδρών
Κόντογλου Αργύρης
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Κλιάμπα Άννα
18:30
3-6 1-6
Γυναικών
Καλυβιανάκη Βάσια
Court 2 (grass)
Παλιούρα Μαριάννα
20:00
6-2 6-1
Γυναικών
Αποστολάκη Μαριλένα
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Νικολιτς Δημήτρης
17:00
6-1 6-1
Ανδρών
Πασιούρας Φώτης
Court 7 (hard)
Σαμπροβαλάκης Μάνος
10:30
6-0 6-0
Ανδρών
Καφτάκης Γιώργος
Παπαδάκης Ιάκωβος
17:00
3-6 1-6
Ανδρών
Χανιωτάκης Γιώργος
Court 8 (hard)
Καπελάκης Μιχάλης
17:00
3-6 0-6
Ανδρών
Μαυρουδης Αλέξανδρος
Φραγκιαδουλακης Δημος
18:30
6-74 6-2 8-10
Ανδρών
Παναγιωτακόπουλος Χάρης
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Παυλάκη Μαρία
10:30
0-6 1-6
Γυναικών
Λέλεκα Γιούλη
Court 3 (grass)
Καρβέλης Φώτης
10:30
0-6 1-6
Ανδρών
Κόντογλου Αργύρης
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Χριστοδουλάκης Αρης
20:00
6-0 6-2
Ανδρών
Ντάλας Θανάσης
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Νικολιτς Δημήτρης
09:00
6-2 6-0
Ανδρών
Παναγιωτακόπουλος Χάρης
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Απλαδας Βαγγελης
21:00
5-7 5-7
Ανδρών
Χανιωτάκης Γιώργος
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Σαμπροβαλάκης Μάνος
20:00
6-4 6-2
Ανδρών
Κόντογλου Αργύρης
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Σαμπροβαλάκης Μάνος
17:00
2-6 0-6
Ανδρών
Χανιωτάκης Γιώργος
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Λούρου Μαριλένα
20:30
7-5 7-67
Γυναικών
Λέλεκα Γιούλη
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Χριστοδουλάκης Αρης
18:30
0-6 3-6
Ανδρών
Μαυρουδης Αλέξανδρος
Court 8 (hard)
Παλιούρα Μαριάννα
19:00
6-74 1-6
Γυναικών
Καλυβιανάκη Βάσια
Court 1 (members)
Νικολιτς Δημήτρης
10:30
4-6 6-4 11-9
Ανδρών
Μαυρουδης Αλέξανδρος
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Λούρου Μαριλένα
19:00
6-2 7-64
Γυναικών
Καλυβιανάκη Βάσια
Court 7 (hard)
Νικολιτς Δημήτρης
18:00
1-6 6-3 10-6
Ανδρών
Χανιωτάκης Γιώργος
Court 8 (hard)