ACE Open Teens TOURNAMENT - ORDER OF PLAY
|
<
>
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Δρακάκης Γιώργος
14:00
6-3 4-6 3-6
Kids U14
Χατζάκης Μάνος
Περάκη Χρυσιάνα
17:00
2-6 0-6
Kids U12
Σφακιανάκης Αντώνης του Γεωργίου
Παπανικολόπουλος Αριστείδης
18:30
6-2 6-2
Kids U12
Πεφάνης Νικόλαος
Court 3 (grass)
Πολυχρονοπουλος Βασίλης
14:00
7-6 7-6
Kids U16
Φραγκιαδάκης Νίκος
Μπατζιόλας Αστέριος
17:00
6-4 6-1
Kids U12
Σφακιανάκης Αντώνης του Μιχαήλ
Φυργάδης Αποστόλης
18:30
0-6 0-6
Kids U12
Κλάδος Γιώργος
Court 4 (grass)
Ζαμπετάκης Μάνος
16:00
0-6 0-6
Kids U16
Παπαδάκης Βασίλης
Αστερίου Πλούτωνας
17:30
6-1 6-1
Kids U12
Λουμπάκης Κωσταντίνος
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Γιαννούλης Ιωάννης
11:30
6-3 6-3
Kids U16
Τσιγκενής Μάριος
Court 2 (grass)
Καλυκάκη Ηλέκτρα
10:30
1-6 2-6
Kids U14
Λασιθιωτάκη Μαρία
Αθουσάκη Βάλλια
18:00
0-6 0-6
Kids U16
Παρασύρης Γιώργος
Court 3 (grass)
Πλαίτης Μάνος
10:30
6-3 7-6
Kids U16
Ρήγα Εβελίνα
Γαζανός Αλέξανδρος
18:00
6-0 7-5
Kids U16
Κανάκης Μαρτίνος
Court 4 (grass)
Μπίλας Απόστολος
10:30
4-6 6-4 8-10
Kids U16
Βλαζάκης Γιώργος
Σχοινιωτάκης Άγγελος
16:30
0-6 1-6
Kids U14
Κανατάκη Άννα-Μαρία
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Γιαννούλης Ιωάννης
11:00
4-6 4-6
Kids U16
Παλάσκα Νικολέτα
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Γοραντωνάκης Γιώργος
10:00
4-6 4-6
Kids U12
Παπανικολόπουλος Αριστείδης
Βαλέργας Χρήστος
12:00
6-2 6-2
Kids U16
Παρασύρης Γιώργος
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Ρήγα Ελένη Άννα
12:30
6-0 6-2
Kids U14
Παπαδάκη Εμμανουέλα
Γαλυφιανάκης Ιάσωνας
14:30
7-5 5-7 2-10
Kids U14
Σπανάκη Μιλένα
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Βαλέργας Χρήστος
10:30
6-7 3-6
Kids U16
Παπαδάκης Βασίλης
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Αποστολίδης Μάνος
11:00
6-2 6-4
Kids U14
Μουντράκη Ιωάννα
Court 3 (grass)
Τσιριγωτάκη Μαρίνα
11:00
6-3 6-3
Kids U14
Μπίλας Χρήστος
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Μπατζιόλας Αστέριος
19:00
3-6 4-0
Kids U12
Χαρκιολάκη Εύη
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Banks Ιάσωνας
10:00
6-2 6-3
Kids U16
Κλάδος Μίνωας
Λασιθιωτάκη Μαρία
11:00
(W/O)
Kids U14
Σπανάκη Μιλένα
Σφακιανάκης Αντώνης του Γεωργίου
13:00
3-6 1-6
Kids U12
Ψαρολογάκης Γιάννης
Court 3 (grass)
Καλυκάκη Ηλέκτρα
09:30
2-6 1-6
Kids U14
Γαλυφιανάκης Ιάσωνας
Μπίλας Χρήστος
10:30
3-6 5-7
Kids U14
Δρακάκης Γιώργος
Γαζανός Αλέξανδρος
12:00
3-6 2-6
Kids U16
Πολυχρονοπουλος Βασίλης
Court 4 (grass)
Σφακιανάκης Αντώνης του Μιχαήλ
11:00
6-2 6-0
Kids U12
Φυργάδης Αποστόλης
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Κλάδος Γιώργος
10:00
6-2 0-0
Kids U12
Αστερίου Πλούτωνας
Αποστολίδης Μάνος
11:00
6-4 6-4
Kids U14
Κανατάκη Άννα-Μαρία
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Πλαίτης Μάνος
17:00
0-6 0-6
Kids U16
Παλάσκα Νικολέτα
Court 2 (grass)
Μοιράκη Αναστασία Μαρία
11:00
1-6 3-6
Kids U14
Ρήγα Ελένη Άννα
Παπαδάκη Εμμανουέλα
13:00
2-6 2-6
Kids U14
Δρακάκης Γιώργος
Court 3 (grass)
Ζαμπετάκης Μάνος
13:30
5-7 6-2 10-7
Kids U16
Κανάκης Μαρτίνος
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Γιαννούλης Ιωάννης
10:30
1-6 4-6
Kids U16
Παρασύρης Γιώργος
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Παπαδάκης Βασίλης
10:30
6-2 6-0
Kids U16
Πολυχρονοπουλος Βασίλης
Σχοινιωτάκης Άγγελος
16:30
0-6 1-6
Kids U14
Γαλυφιανάκης Ιάσωνας
Court 2 (grass)
Banks Ιάσωνας
10:00
6-0 6-1
Kids U16
Βλαζάκης Γιώργος
Αθουσάκη Βάλλια
11:30
0-6 1-6
Kids U16
Κλάδος Μίνωας
Court 3 (grass)
Κλάδος Γιώργος
11:00
6-1 6-3
Kids U12
Ψαρολογάκης Γιάννης
Court 4 (grass)
Παπανικολόπουλος Αριστείδης
11:00
6-4 7-5
Kids U12
Χαρκιολάκη Εύη
Court 6 (hard)
Αποστολίδης Μάνος
19:00
6-0 7-63
Kids U14
Λασιθιωτάκη Μαρία
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Τσιγκενής Μάριος
16:00
0-6 0-6
Kids U16
Κλάδος Μίνωας
Court 2 (grass)
Πεφάνης Νικόλαος
16:30
7-5 0-6 7-10
Kids U12
Σφακιανάκης Αντώνης του Μιχαήλ
Ζαμπετάκης Μάνος
18:00
0-6 3-6
Kids U16
Φραγκιαδάκης Νίκος
Court 3 (grass)
Banks Ιάσωνας
17:00
6-4 6-2
Kids U16
Παλάσκα Νικολέτα
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Ρήγα Ελένη Άννα
17:00
6-2 6-2
Kids U14
Χατζάκης Μάνος
Court 7 (hard)
Μπίλας Απόστολος
11:30
6-2 6-0
Kids U16
Ρήγα Εβελίνα
Λουμπάκης Κωσταντίνος
17:00
6-2 2-6 10-2
Kids U12
Περάκη Χρυσιάνα
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Banks Ιάσωνας
09:30
6-4 7-5
Kids U16
Παπαδάκης Βασίλης
Court 3 (grass)
Ρήγα Ελένη Άννα
09:30
6-4 5-7 10-12
Kids U14
Αποστολίδης Μάνος
Court 4 (grass)
Παπανικολόπουλος Αριστείδης
09:30
1-6 0-6
Kids U12
Κλάδος Γιώργος
Σφακιανάκης Αντώνης του Μιχαήλ
11:00
6-2 6-0
Kids U12
Λουμπάκης Κωσταντίνος
Court 6 (hard)
Κλάδος Μίνωας
09:30
6-0 6-1
Kids U16
Μπίλας Απόστολος
Court 7 (hard)
Δρακάκης Γιώργος
09:30
2-6 4-6
Kids U14
Γαλυφιανάκης Ιάσωνας
Court 8 (hard)
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Court 8 (hard)
Παρασύρης Γιώργος
10:00
7-5 6-4
Kids U16
Φραγκιαδάκης Νίκος
Court 1 (members)
Court 2 (grass)
Court 3 (grass)
Court 4 (grass)
Court 6 (hard)
Court 7 (hard)
Κλάδος Μίνωας
11:30
4-6 6-2 11-9
Kids U16
Παρασύρης Γιώργος
Court 8 (hard)